top of page

OKUYAN MASA & SOFRA’DAN BÜYÜK YATIRIM HAMLESİ


Okuyan Masa & Sofra olarak daima gelişme ve büyüme hedeflerimizle mobilya sektörüne canlılık katmaya devam etmekteyiz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda sektörümüzde öncü olmak için büyük yatırımlarda bulunmaya devam ediyoruz. 5 milyonluk yatırımımızla tesisimiz bünyesine ek olarak 2022 yılında faaliyete geçecek olan 2000 m²’lik yeni alanımız ile sizlere daha iyi hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz.

Okuyan Masa & Sofra olarak mobilya sektöründe çıkan yenilikleri tam zamanında ve doğru bir şekilde bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Üretim hacmimizi artırmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteden ödün vermeden stoklarımızı belirli bir seviyede tutmak için her türlü kapasite artırımını desteklemekteyiz.

2022 yılında yeni koleksiyonlarımız ve çeşitli serilerimiz ile hayatın her alanında bulunma hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.Katlanır masa ve sofra sektörünün öncüsü Okuyan Masa & Sofra 2022 yılında kullanıma geçecek olan yeni bina ve alanları ile bu seneye güçlü bir giriş yapıyor. Her zaman yeterli stok miktarları ile siparişlere hızlı yanıt vermesiyle tanınan Okuyan Masa & Sofra hacmini genişleterek uygun stoklar için kendi bünyesine depolar katmıştır. Bu sayede müşteri ve işletme arasında kurulacak olan çekme sistemlerine daha hızlı yanıtlar alınabilecektir.

Kapasite artırımı işletmemize ne gibi değerler katacak ?

Kapasite artırımı ile birlikte insan ve makineden oluşan sistemlerimiz daha aktif bir şekilde işler hale gelecektir. Kapasite artırımı ile alanlarımızın büyümesi sayesinde çalışan kapasitesinde de artma olacaktır. Çalışanlarımızın daha yalın sistemlerde çalışabileceği ortamlar tasarlanarak stoklarımızın kontrolü ve siparişlere verilen dönüş süreleri kısalacaktır. Aranan ürün stokta yok gibi bir cümle duymak zorunda kalmayacaksınız.

Kapasite artırımı ile çalışanlarımıza daha iyi imkanlar sunacağız. Daha geniş çalışma alanları ile birlikte motivasyonu yüksek, grup çalışmalarına daha yatkın ekipler oluşturacağız.

Okuyan Masa & Sofra olarak yeterli kapasitelerimiz sayesinde yurt içi ve yurt dışı siparişlerde katlanır masalarımız ve yer sofralarımız ile kaliteden ödün vermeden her daim müşterilerimize hizmet etme derdindeyiz. Bu kapsamda yaptığımız yatırımların karşılığını göreceğimiz günleri sabırsızlıkla beklemekteyiz.
6 views0 comments

Comments


bottom of page